Proč prodat nemovitost právě se mnou

Poznejte, jakým způsobem přistupuji k prodeji vaší nemovitosti.

Jaké služby a úkony prodávající od realitního makléře očekávají? Jaké mají představy o prodeji svého bytu/domu/pozemku? Z anketních průzkumů je patrné, že mnohem víc, než jen „nějaké to nafocení“ a vložení na „nějaké ty internetové stránky“.

Vaši nemovitost neprodáváte každý den, není to běžné spotřební zboží. Nepodceňte proto tuto skutečnost hned od začátku. Já jsem součástí týmu, který vám pomůže celý proces úspěšně zvládnout. S námi budete mít vše pod svojí kontrolou a o veškerých krocích budete informováni. Týmovou prací dosahujeme větší efektivnosti a rychlosti, a to je určitě i váš zájem.

A proto vám kromě standardních realitních služeb osobně nabízím:

  • S týmem kolegů zajistím odpovídající úpravu nabízené nemovitosti tak, aby se dobře prezentovala nejen při focení, ale také při prohlídkách. (
  • Kvalitní fotografie a pořízení efektivní video-prezentace je pro nás již samozřejmostí.
  • Nemovitost přednostně nabídnu klientům z databáze naší kanceláře, kteří u nás mají evidované aktivní poptávky.
  • Vaši nemovitost dostanu na první místa nejnavštěvovanějších realitních serverů. Možnost i sponzorovaných bannerových kampaní. Nabídku tak uvidí uživatelé internetu v námi zadané oblasti.
  • Vytvořím sponzorované příspěvky na Facebook na konkrétní segment osob v konkrétní námi požadované lokalitě.
  • Video prezentaci nasazuji na nejsledovanější video portál Youtube.

……zajišťuji prohlídky, komunikaci s advokátní kanceláří, vzájemnou komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím, následné předání nemovitosti a celou řadu dalších služeb, které jsou nezbytné ke zdárnému dokončení celého obchodního případu.

NAVÍC pracuji s mladistvou energií a elánem. Rád věci řeším bez zbytečných odkladů a zdržování. Společně navrhneme možnosti řešení a vždy najdeme to nejlepší právě pro vás. Tak jako ve sportu, také v realitním byznysu chci jít za vítězstvím. A vítězstvím tady je pouze spokojený klient!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart