David Kalousek - realitní makléř

David Kalousek

Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu!

 

O mně

Jako vášnivý sportovec uznávám jedině férovou hru. Tu převádím i na realitní služby, které vám mohu poskytnout. Velkou inspirací nejen v oblasti realit je můj otec, který se realitám věnuje téměř 15 let. Chci na jeho práci navázat a jako druhá generace a mladá krev chci svou aktivitou propojit standardní offline svět realit s tím novým online světem. To byl i největší podnět k vytvoření vlastních webových stránek.

V dnešní době má své vlastní stránky minimální počet realitních makléřů. Chci, abyste věděli, že svou práci beru opravdu zodpovědně, profesionálně a že vám chci být nablízku při každém vašem kroku. Už od malička jsem většinu svého volného času věnoval sportu, což mi vydrželo až doposud.

Závodně hraji 2. ligu basketbalu v Kroměříži. Pravidelně cvičím a snažím se tomu přizpůsobit celkový životní styl. Mám rád lidi, kteří mají svůj životní cíl a jdou si za ním. To je podle mě v životě to nejdůležitější. Obraťte se na mě s jakýmkoliv dotazem.

Moje práce má jasný cíl. Odlišit se od konkurenčních realitních makléřů. Jak svým přístupem k vám a přístupem ke každému případu, tak službami, které vám při naší spolupráci mohu nabídnout.

Těším se na naši spolupráci. Společně to dotáhneme do vítězného konce!

Kontakt

Potřebujete radu ohledně realit? Zavolejte mi nebo napište na email.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart