Koupě nemovitosti

Poznejte, jak Vám mohu pomoci s nákupem nového bytu nebo domu.

Investice do nemovitostí jsou dlouhodobě považovány za nejjistější formu uložení peněz. Ještě před tím, než začnete s hledáním vhodné nemovitosti, musíte zvážit několik věcí. Vyplatí se vám nemovitost koupit nebo bydlet v pronájmu? Jak drahá by měla být kupovaná nemovitost. Zda a za jakých podmínek vám která banka poskytne hypotéku? Společně s našim zkušeným týmem vám dokážeme nejen na tyhle otázky odpovědět a najít vhodné řešení právě pro vás.

Stanovíme priority vašeho výběru jako např.:

  • Lokalita a občanská vybavenost – preferujete vesnickou samotu a klid nebo živější lokalitu ve městě? Rušný střed města nebo tiché klidné předměstí? Máte děti a proto je důležitá blízkost školy? Přizpůsobíme výběr vhodné lokality vašemu běžnému dni.
  • Typ nemovitosti – rozlehlé sídlo, malý domek nebo byt? Bude to místo, kde chcete trvale žít nebo kupujete nemovitost jako investici k následnému pronájmu?
  • Vybavení – je pro vás nutností balkon nebo lodžie? Potřebujete nutně sklep nebo garáž? Chcete mít z okna výhled nebo preferujete přízemí?

To všechno jsou otázky, na které si společně odpovíme ještě dříve, než začneme se samotným hledáním.

Osobně pro vás zajistím:

  • prohlídky nabízených nemovitostí, které budou odpovídat vašim požadavkům,
  • oslovení potenciálních prodávajících ve vámi vybrané lokalitě,
  • posouzení technického stavu vybrané nemovitosti,
  • v případě pořízení nemovitosti jako investice za účelem následného pronájmu zajistím vhodného nájemce a postarám se o potřebné záležitosti

….. a veškeré služby související s přípravou právních smluv, zajištění potřebné dokumentace a další úkony dle domluvy s Vámi.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart